HomeLajmi i Fundit

Gjendet një person i pajetë në Lezhë

Trupi i pajetë i një personi është gjetur sot në Lezhë.

Policia njofton se rreth orës 11: 30, në fshatin Gajush të Lezhës është gjetur i vdekur shtetasi N.D., 69 vjeç, banues në Gajush.

Nga veprimet e para hetimore dyshohet që të jetë vetëhelmuar.

Grupi hetimor ndodhet në vendgjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të kësaj ngjarje.