HomeLajmi i Fundit

Gjendet një trup i pajetë në brigjet e Adriatikut në Durrës

LAJMI-I-FUNDIT-1

Një trupi i pajetë është gjetur i mbytur në det në zonën e Durrësit.

Trupi i pajetë është pikasur në afërsi të vendit të quajtur si Pista Kosova në plazhin e Durrësit. Trupi i përket i një femre rreth 25-30 vjeçe.

Pol kufitare ka bërë të mundur nxjerrjen e trupit dhe dërgimin për në morgun e spitalit ku pritet të kryhen edhe procedurat për identifikimin e saj. Nga të dhenat e para, nuk janë konsttuar shenja dhune. Pol po punon për identifikim e viktimës.