Lajme Lajmi i Fundit Sociale

Gjendet pas 24 orësh çifti që humbi dje në Vlorë

Gjendet çifti hungarez që humbi mëngjesin e djeshëm në pyllin e Llogorasë.  Në kërkim të tyre kanë qenë punonjësit e qendrës së vizitorëve Radhimë, së bashku me policinë kufitare dhe Delta Forcë, të cilët për asnjë moment nuk i ndërprenë kërkimet për lokalizimin e tyre.

Gjatë natës u krehën gjiret e Karaburunit pasi mendohej si çifti ishte strehuar në gjirin e Shën Andresë, pasi kanë shkuar me gomone nga deti çifti nuk është gjetur.

Vetëm sot në mëngjes ata kanë nisur një mesazh ku ndodhen në një zonë të thellë në Karaburun. Në mesazhet e dërguar thuhet se ata janë në gjendje të mirë shëndetësore dhe se kanë fjetur jashtë. Shprehen se kanë mungesë uji të pijshëm.

Sipas policisë ata gjenden në një zonë në Karaburun që quhet Qafa e Thellë, zonë shumë e vështirë për të shkuar.

Related posts

Sipas horoskopit, këto çifte do të jenë gjithmonë bashkë dhe janë bërë për njëri tjetrin!

Mila

Rama anulon vizitën në Kanada, parashikuar në fillim të shtatorit

Mila

Grabitja në Rinas, reagon ministri i Brendshëm

Mila
Na Kontaktoni!