HomeSport

Gjendja shëndetësore e Teqjes, Partizani jep lajmin e madh

Gjendja shëndetësore e Aldo Teqjes është drejt përmirësimit dhe shumë shpejt portier i Partizenit pritet të lërë  ambintete e spitalit të Traumës.

Diçka të tillë e komunikon vetë klubi i kuq, te cilët nëpërmjet një postimi në faqen zyrtare në “Facebook”, njoftojnë se Teqja është drejt përmirësimit të plotë. Partizani ka postuar një foto ku shfaqen disa nga pjesëtarët e klubit, të cilët janë përkrahë portierit.

par

Postimi i klubit:


TË NGJASHME