HomeShowbiz

Gjiko surprizon vëllanë për ditëlindje

Producenti Arbër Gjikolli (BigBang) feston ditëlindjen.
Me rastin e kësaj date të veçantë për të, sot e ka pranuar një dhuratë super të shtrenjtë, shkruan lajmi.net.

Vëllai i tij Gjiko dhe miku i tyre Herolindin ia kanë blerë një veturë të tipit ‘BMW’ duke ia bërë kështu surprizë.

Momentin kur Arbëri u befasua, ishte Gjiko ai i cili e ka ndarë me ndjekësit në Instagram.


TË NGJASHME