HomeShowbiz

Gjikos nuk i pëlqejnë më makinat, reperi befason me blerjen e radhës

Gjiko është një nga reperët më të suksesshëm shqiptarë. Këtë e kanë treguar projektet muzikore që ai ka sjellë herë pas here, ku me lëvizjet dhe energjinë tipike ka bërë që të gjithë ta pëlqejnë. Ndonëse pas ardhjes në jetë të fëmijës së tij të parë, Zërit, Asdreni u largua për pak kohë nga rrjetet sociale, ai paralajmëroi rikthimin e tij edhe në koncerte.

Së fundmi Gjiko ka publikuar në llogarinë e tij disa foto të një jahti që duket se shumë shpejt do të jetë i tij. “Zemër e bardhë”, ka shkruar 28-vjeçari bashkangjitur fotove të publikuara në ‘Instastory-n’ e tij. Mesa duket pas makinave të kushtueshme, reperi ka vendosur të bëjë një blerje të tillë e cila ka befasuar jo pak ndjekësit e tij.


TË NGJASHME