HomeShowbiz

Gjysëm i zhveshur, Maluma ‘çmend’ vajzat

Këngëtari kolumbian Maluma, është një prej artistëve më të pëlqyer në mbarë botën dhe po merr vëmendjen maksimale nëpër rrjete sociale, sidomos në Instagram.

Përveç se pëlqehet për pamjen dhe fizikun joshës, 25-vjeçari deri më tani ka sjell një sërë projektesh të suksesshme.

Ai po konsiderohet si një prej artistëve pas të cilit po ‘çmenden’ vajzat, sidomos me fotot që po publikon herë pas here.

Këngëtari ka bërë një postim në të cilin shihet gjysmë i zhveshur e komentet e shumta nuk kanë munguar.

Duhet kujtuar një rast kur në një koncert ku po performonte ai, një fanse u zhvesh për të.


TË NGJASHME