HomeModa

Golden Globes 2019: Ja çfarë veshën yjet në Tapetin e Kuq

Të dielën e 6 janarit është mbajtur në Beverly Hills ceremonia e 76-të e ndarjes së çmimeve “Golden Globes”. Eventi u prezantua nga Sandra Oh dhe Andy Samberg dhe u vlerësuan me çmime emrat e njohur të kinematografisë. Por krahas ceremonisë së ndarjes së çmimeve, të gjithë sytë e botës ishin drejtuar te Tapeti i Kuq për të parë se çfarë veshën VIP-at që parakaluan aty.

Lady Gaga veshur me Valentino Couture

Nicole Kidman veshur me Michael Kors Collection

Charlize Theron veshur me Dior Haute Couture

Giuliana Rancic

Idris Elba dhe e dashura Sabrina Dhowre

Rosamund Pike

Bradley Cooper dhe Irina Shayk

Catherine Zeta-Jones dhe Micheal Douglas

Emily Blunt dhe John Krasinski

Kate Mara

Isla Fisher

Julia Roberts

Amber Heard

Jessica Chastain

Molly Sims

Amy Adams

Thandie Newton

 

 


TË NGJASHME