Lajme Sport

Goli më i bukur i sezonit, ja 10 nominimet

Ështe publikuar nga FIFA dhe lista me nominimet për golin më të bukur të sezonit. Në listën me 10 golat e përzgjedhur gjenden edhe golat e 3 futbollisteve femra.

Messi apo Ibrahimovic, janë disa prej emrave big që gjenden në këtë listë. Ndërkohë, listën e plotësojnë: Townsend, Cunha, Rodrigues, Nchout, Quagliarella, Quintero, Zsori, Simpson.

Për më shumë le të shijojmë këto gola fantastikë….

Related posts

Zbulohet meçi i radhës për Conor McGregor

Christian news

Autostrada Tiranë-Durrës me pagesë, reagon Malaj

Mila

Nis gjykimi për ish-ministrin e Brendshëm, Saimir Tahirin

Mila
Na Kontaktoni!