Kronikë Lajme

Grabitet një banesë në Elbasan

Një banesë në Elbasan ka rënë pre e një grabitje ditën e sotme në lagjen “5 Maji”.

Mësohet se dy persona janë futur brenda banesës së Shaqo Karafili, pronar i një autoshkollë në Elbasan, dhe kanë mundur të grabisin 20 milionë lekë.

Ndërkohë, lidhur me këtë ngjarje policia ka shoqëruar disa persona si të dyshuar se mund të kenë lidhje me grabitjen.

Related posts

Pas shumë vitesh nëndetësja ruse e fundosur sjell …

Klaudia gotanews

SHBA: Reforma në drejtësi…

Mila

Çfarë pritet të ndodhë me Unazën e Madhe në Tiranë

Mila
Na Kontaktoni!