HomeShowbiz

Granit Xhaka dhe gruaja e tij, kuq e zi

Me rastin e Ditës së Flamurit, Granit Xhaka dhe gruaja e tij Leonita e kanë publikuar në foto në Instagram ku shihen të veshur kuq e zi.

Futbollisti shqiptar, Granit Xhaka dhe gruaja e tij Leonita mbrëmë kanë rrëmbyer vëmendjen, pasi pikërisht për 28 Nëntor janë veshur kuq e zi dhe e kanë bërë simbolin e shqiponjës me duar.

 

 


TË NGJASHME