HomeShowbiz

Greta Koçi e thjeshtë dhe mahnitëse

Këngëtarja Greta Koçi vazhdimisht akuzohet për ndërhyrjet që ka bërë në fytyrë por megjithatë ajo duket mjaft mirë.

Duke qenë mjaft aktive në rrjete sociale, Greta edhe këtë herë ka mahnitur më një imazh në të cilën dukej e thjeshtë dhe e këndshme.

Statusi i këngëtares vazhdon të mbete i panjohur për publikun, pasi ajo e mbanë të larg mediave jetën private.

Së fundi Greta ka publikuar këngën ‘Mos m’thirr’ e cila u pëlqye nga adhuruesit e këngëtares.


TË NGJASHME