HomeLajmi i Fundit

Gruaja e aktorit të njohur vritet me thikë nga djali

Gruaja e aktorit të njohur amerikan Ron Ely, i famshëm për rolin e tij si Tarzani, është vrarë nga djali i tyre, teksa kanë qenë në banesë.

Ngjarja ndodhi në shtëpinë e tyre në Kaliforni dhe gruaja 62-vjeçare Valerie Lundeen Ely u qëllua për vdekje me thikë nga djali i tyre 30-vjeçar.

Mediat e huaja shkruajnë se ka qenë një telefonatë në numrin e urgjencave që coi ekipin në banesë, por gruaja u gjet e pajetë. Sipas policisë, zëri që kishte kërkuar ndihmë ishte i djalit, Cameron, 30 vjeëar si të dyshuar.

Ai ishte agresiv në kohën që policia shkoi ta ndalonte dhe policët hapen zjarr dhe e vranë.

19784548-7579209-Actor_Ron_Ely_and_family_attend_Second_Annual_Toys_for_Tots_Bene-a-4_1571243772963
19796042-7579209-image-a-44_1571241861859
19812114-7581659-Cameron_Ely_attended_Harvard_University_where_joined_in_2007_and-m-26_1571266679533
19783126-7581659-image-a-18_1571265465478
19788622-7581659-Santa_Barbara_police_said_that_an_elderly_woman_had_been_killed_-m-17_1571265455779