HomeLajme

Gruaja u mbajt rob dhe u rrahë për 8 orë nga burri


Një grua mori lëndime të rënda në trup, pasi u rrah për tetë orë nga burri i saj dhe u mbajt e mbyllur në bodrum.

Fotografitë tronditëse, të shpërndara në rrjet, tregojnë 29-vjeçaren Molly Sites, e shtrirë në shtratin e spitalit, ndërsa si pasojë e goditjeve, ka thyer edhe kafkën e kokës.

NINTCHDBPICT000529114144

Ajo tha se burri e kishte akuzuar për gënjeshtër dhe se e kishte goditur me një shkop druri. Ajo kishte arritur të telefononte dhe të kërkonte për ndihmë, pasi ai ishte larguar për një moment nga shtëpia. Burria i saj u arrestua nga policia, pas akuzave


TË NGJASHME