HomePolitikë

Habit deputetja socialiste, ja çfarë thotë për Bashën

Deputetja e Partisë Socialiste Almira Xhembulla në një intervistë për Living, ka vlerësuar kreun e opozitës, Lulzim Bashën.

Xhembulla tha se Basha është një politikan i konsoliduar dhe i edukuar në perëndim.

Z.Lulzim Basha tashmë është një politikan i konsoliduar dhe ai reflekton në njëfarë mënyre pjesën që është edukuar në perëndim. Ka një diskurs jo gjithmonë shumë të rëndë dhe mendoj që bën dallim nga paraardhësi i tij në këtë aspekt”, ka thënë deputetja e PS.


TË NGJASHME