HomeShowbiz

Habit prezantuesja shqiptare, dëshiron të ketë një bebe

Nuk ka dyshim se kur flasim për Roza Latin ajo që na bie në mendje është sinqeriteti që ka ndaj publikut.

Moderatorja nga Shqipëria është njëra nga femrat më pa komplekse dhe mjaft e pëlqyer nga publiku.

Ajo njihet edhe për lidhjet e saj të dashurisë, e që haptazi e ka pranuar se ka të dashur dhe se është e lumtur.

Megjithatë, në postimin e fundit të publikuar në Instagram, Lati tregon se dëshiron të bëjë fëmijë.

“Si dukem këtu….sikur jam shtatzënë… dhe meqë unë kam rënë në dashuri për të 700-tën herë me të njëjtin person… po mendoj seriozisht ta bëj një beb se më shkoka mesa po shoh këtë foto, si mendoni ju? Ta nis me një çun apo një goc?”, shkruan Lati. /Lajmi.net


TË NGJASHME