HomeShowbiz

Hailey Bieber do që të bëhet si Rihanna, në botën e modës dhe bukurisë

Modelja 22-vjeçare e cila është vajza e aktorit Stephen Baldwin është e prirur të ndjekë gjurmët e këngëtares në stili dhe kozmetikë.

‘Do të më pëlqente të hyja në dizajnimin e rrobave. I dua rrobat! ‘ tha bukuroshja bjonde. “Kjo është në të vërtetë një nga arsyet kryesore që kam hyrë në industrinë e modelimit.”

Ajo shtoi, ‘Unë gjithashtu dua të krijoj veshje të rehatshme. Unë e dua atë që po bën Rihanna. Unë mendoj se ajo është e jashtëzakonshme, dhe linja e saj është e shkëlqyeshme. Unë gjithashtu i dua binjaket Olsen.

Hailey e cila është e martuar me Justin Bieber tregoj se ka qenë e pavarur dhe ka qenë e tilë që kur ishte shumë e re, duke dashur gjithmonë të fitojë para për të financuar stilin e jetës së saj.


TË NGJASHME