Botë Kronikë Lajme Lajmi i Fundit

“Halloween”/ Sulm i armatosur në SHBA, 3 të vdekur disa të plagosur

Të paktën tre persona kanë humbur jetën pas një sulmi të armatosur në Kaliforni të Shteteve të Bashkuara të Amerikës (SHBA).

Mediat vendase  dhe zyrtarët njoftuan se si pasojë e një sulmi ndaj një shtëpi në Long Beach ku festohej Halloween, kanë humbur jetën tre persona, ndërsa janë plagosur nëntë të tjerë.

Policia nuk dha informacion për shkaqet e incidentit, por as për personat që dyshohen si autorë të ngjarjes së rëndë.

Related posts

Grabitet dhe digjet automjeti/ Dyshohet të jetë përdorur në ngjarje kriminale

Mila

Rikthehet Champions League, ja përballjet e sotme

igligota

Klosi: Bashkëpunim me qeverinë japoneze

Klaudia gotanews
Na Kontaktoni!