Kosovë Lajme Lajmi i Fundit Politikë

Haradinaj: S’ka marrëveshje me Serbinë…

Kryeministri në largim i vendit, njëherësh i nominuari për kryeministër nga radhët e koalicionit AAK-PSD, Ramush Haradinaj, ka mbajtur tubim me qytetarët e Deçanit. Ai ka folur edhe për dialogun me Serbinë.

“Mos të harrojmë diçka, me Serbinë jemi nda me luftë. Kurrkush nuk e di më mirë se ne qysh mundemi me u marr vesh me Serbinë”, është shprehur ai.

“Serbia, sa të beson që ne i japim diçka, nuk ka me u marr vesh me ne. Veç kur e din që s’merr kurrgjë prej neve, veç atëherë ka me u marr vesh me ne”, ka thënë Haradinaj.

Related posts

Meta flet pas takimit me ministrin austriak

Klaudia gotanews

Iu sekuestruan 1.5 mln eur, ky është vlonjati që e ngriti pasurinë me prostitucion

Mila

Prisni pak, Kylie dhe Travis janë fejuar?

Klaudia gotanews
Na Kontaktoni!