HomeModa

Harrojini syzet micro: Sipas fashionistave shqiptare këto janë modelet më “in” për këtë verë

Prej më shumë se dy sezonesh, modeli i syzeve të vogla micro pushtoi sfilatat, Instagramin e rrugët e qyteteve duke u shndërruar në kohë rrufe në një prej trendeve më të suksesshme të syzeve.

Mirëpo, duket se ditët e lavdishme të syzeve stil “Matrix” ka përfunduar tashmë dhe këtë e dëshmojnë më së miri profilet në Instagram të disa prej fashionistave më të njohura shqiptare.

Vijoni më poshtë për t’u njohur me 5 modelet më “in” që do të bëjnë namin këtë verë.

Cat-Eye

Armina Mevlani

Katrore të mëdha

Jonida Maliqi

Frymëzuar nga syzet sportive

Estela Ujka

Rrumbullake

Lori Hoxha

Me kornizë të bardhë

Odeta Banushaj


TË NGJASHME