HomeSociale

Helmohet një 67-vjeçar, rëndë në spital

Një 67 vjeçar nga Sarandë është dërguar në gjendje të rënë në spital, pasi është konstartuar se ka pirë fotoksinë.

Gazetarja e Panorama, bën me dije se Jorgo Beqo, banor i fshatit Cukë, ka konsumuar një sasi fotoksinë.

Grupi hetimor ndodhet në spital dhe po punon për të zbardhur shkakun e këtij veprim, ndërsa sipas familjarëve ngjarja është aksidentale pasi dyshohet se mund të ketë ngatërruar ilaçet.


TË NGJASHME