HomeLajme

Hidhet nga kati i dytë 70-vjeçarja

Një 70-vjeçare dyshohet se është hedhur nga ballkoni i banesës së saj mbrëmjen e sotme.

Sipas policisë ngjarja ka ndodhur në Selenicë të Vlorës, rreth orës 20:15, ndërsa e moshuara ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore në spital.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave.

Njoftimi i plotë i policisë:

Vlorë

Informacion paraprak

Rreth orës 20:15, në Selenicë të Vlorës dyshohet se është hedhur nga ballkoni i banesës së saj (kati II) 70 vjeçaria S.N, e cila u dërgua në Spitalin Rajonal në gjendje të rëndë shëndetësore.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave.


TË NGJASHME