HomeSport

Hidhet shorti i gjysmëfinaleve të Kupës së Shqipërisë

Është hedhur shorti në Federatën Shqiptare të Futbollit për turin gjysmëfinal të Kupës së Shqipërisë.

Goglat përcaktuan këto çifte: Kukësi-Skënderbeu dhe Luftëtari-Tirana. Ndërkohë ndeshjet e vajtjes do të zhvillohen me 24 Prill, ndërsa ato të kthimit me 8 Maj.

Kujtojmë se fituesi i Kupës shkon në turin e dytë të Ligës së Europës.


TË NGJASHME