HomeLajmi i Fundit

Hipoteka e Vlorës, drejtuesit e rinj japin dorëheqjen

Sërish dorëheqje në Hipotekën e qytetit të Vlorës. Drejtuesit e rinj janë larguar nga posti, duke krijuar sërish një situatë të rëndë në këtë institucion.

Janë larguar nga detyra duke dhënë dorëheqjen drejtoresha e emëruar pak ditë më parë Elona Hodaj dhe zv drejtori i Hipotekës,  Krenar Xhemali.

vijon…


TË NGJASHME