HomeShowbiz

‘Hookah’, kënga më e re nga Capital T që pritet të bëjë namin

Capital T ka lançuar projektin e pestë për këtë vit.

Reperi i njohur shqiptar, Capital T ka lançuar këngën e re së cilës ia ka bashkangjitur edhe klipin.

“Hookah”, titullohet kënga e re e tij ku vjen e realizuar në mënyrë të veçantë dhe tashmë e gjeni në YouTube.

Tekstin e këngës e ka shkruar vetë Capital T, muzikën e ka bërë Rzon ndërkaq për mix dhe master u përkujdes Avaxus.


TË NGJASHME