HomeLifestyle

Horoskopi për sot, 7 Shtator 2020

Ju njohim me Horoskopin për ditën e sotme:

Dashi
Sot do të shqetësoheni për financat tuaja. Shtatori do të jetë një muaj që do t’ju ftojë të rishikoni llogaritë tuaja me më shumë kujdes. Kjo periudhë mund të jetë shumë premtuese nga pikëpamja sentimentale, madje edhe më shumë nëse jeni një beqar që kërkoni një shpirt binjak.

Horoskopi 2018 – Dashi | Gazeta Dita

Demi
E hëna do të kalojë në hapësirën tuaj zodiakale, por nuk do të jetë në gjendje të bëjë shumë nëse po kaloni një moment konflikti në dashuri. Shumë çifte do të duhet të përballen me tensione dhe situata mjaft të hutuara, jo shumë transparente. A mund të ndodhë që ju keni filluar të vini në pikëpyetje një pjesë të madhe të jetës tuaj, duke përfshirë marrëdhënien tuaj?

5 karakteristikat që e bëjnë Demin shenjën më të fortë të horoskopit -  Vizion Plus

Binjakët
Do të jetë fillimi i një jete të re për ju. Afërdita dhe Mërkuri do të jenë të favorshme: pritet një periudhë e mirëqenies dhe vullnetit të madh. Në veçanti, përgjigjet që dëshironi të merrni për disa kohë mund të mbërrijnë të mërkurën dhe të enjten tjetër!

Horoskopi 2018 – Binjakët | Gazeta Dita

Gaforrja
Sot do të riktheheni në rrugën e duhur siç duhet të jetë! Duhet thënë se dikush në punë mund të ketë ende disa shqetësime: ndoshta sepse ka pasur pengesa të pakëndshme ose nëse në të kaluarën ata kanë qëndruar të palëvizshëm për një kohë të gjatë.

Karakteristikat dhe të veçantat e gaforreve, shenjës më të komplikuar të  zodiakut - Astroliving

Luani
Java do të fillojë me këmbën e djathtë, falë pranisë së Venusit në shenjë. Dikush mund të dashurohet me një person që jeton në një qytet tjetër. Sidoqoftë, në punë do të jetë një kohë mjaft e vështirë, por punoni shumë, sepse shpërblimet do të vijnë. Ju mund të keni njerëz ziliqar pranë jush, jini të kujdesshëm!

Kjo shenjë horoskopi nuk durohet ta kesh burrë ose grua! – Shkodra News

Virgjëresha
Tani e tutje, vendimet që do të merrni në dashuri dhe takimet që do të bëni do të jenë shumë të rëndësishme, në funksion të tetorit, kur Afërdita do të arrijë në shenjën tuaj. Nëse marrëdhënia juaj kalon në shtator e paprekur, atëherë do të ketë arritur një qëndrueshmëri të bukur. Në punë do vazhdoni të mbështeteni nga yjet.

Horoskopi i vitit 2019 nga Susan Miller: Virgjëresha - Horoskopi Vjetor

Peshorja
Një shërim i bukur në dashuri ju pret dhe mund të harroni tensionet e përjetuara në muajt e kaluar. Shtatori do t’ju sjellë pajtime dhe njohje të reja intriguese. Dëshira për t’u përfshirë do të rritet! Në punë do të ketë akoma disa aspekte për t’u rishikuar. Ju akoma do të duhet të jeni të duruar para se të gjeni stabilitetin që dëshironi prej kohësh. Ndryshime të reja në horizont.

Horoskopi 2018 – PESHORJA | Gazeta Dita

Akrepi
Në dashuri nuk do të mungojë ndjenja në çift, por xhelozia juaj e pakufishme mund të prishë harmoninë me partnerin. Në punë keni gjetur motivim dhe vendosmëri. Dikush mund të marrë një ofertë interesante deri në vjeshtë.

Horoskopi 2018 – AKREPI | Gazeta Dita

Shigjetari
Java juaj do të fillojë me Venusin në favor. E mërkura dhe e enjtja do të jenë dy ditë premtuese. Ditët ideale për t’u përfshirë, për të dalë nga shtëpia, për të takuar njerëz të rinj dhe për të biseduar.

Shigjetari | Astrologu

Bricjapi
Marsi në disonancë mund të zgjojë disa trazira që do të derdhni në dashuri, veçanërisht nëse nuk ndiheni të përgjegjshëm. Bëni kujdes të mërkurën dhe të enjten! Venusi do të jetë në aspektin harmonik dhe do t’ju ndihmojë, nëse vendosni të krahasoni veten me partnerin tuaj, të flisni me një zemër të hapur. Javë premtuese për të bërë takime të reja.

Horoskopi i vitit 2019 nga Susan Miller: Bricjapi - Horoskopi Vjetor

Ujori
Në dashuri do të jeni akoma i trazuar dhe i shqetësuar. Ju mund të keni ulje dhe ngritje të reja, papritmas ndryshoni mendje. Në frontin e punës është koha të mbyllni të gjitha ato situata, ato projekte që nuk shkojnë përpara, që nuk ju japin kënaqësi. Ju duhet të përpiqeni të realizoni idetë tuaja, projektet tuaja! Megjithatë, përpara se të lëvizni, përpiquni të keni një ide të qartë.

Horoskopi 2018 – Ujori | Gazeta Dita

Peshqit
Dita garanton emocione të bukura në dashuri. Historitë e lindura së fundmi do të jenë të destinuara të zgjasin me kalimin e kohës!

Horoskopi i vitit 2019 nga Susan Miller: Peshqit - Horoskopi VjetorTË NGJASHME