HomeShowbiz

“Hot Girl Summer”/ Nicki Minaj “çmend” fansat me klipin e ri

Nicki Minaj ka realizuar një video shumë “sexy” për këngën e saj “Regret in Your Tears”.

Nicki Minaj ka publikuar këngën e saj të re, të cilën kësaj radhe e solli në bashkëpunim me dy artistë.

Reperja këtë herë bashkëpunoi me Megan Thee Stallion dhe Ty Dolla Sign, ndërsa kënga mban titullin “Hot Girl Summer”.

Në video Këngëtarja nxjerr në pah format e saj mahnitëse dhe shfaqet shumë provokative, në shoqërinë e një mashkulli.

Nicki Minaj, 34 vjeçare, ka xhiruar skena të nxehta, e shtrirë në shtartin e një dhome gjumi të përmbytur.
TË NGJASHME