HomeSociale

Humb 5-vjeçari në Tiranë, apeli i prindërve

Një fëmijë 5 vjeç ka humbur sot në zonën e Brrylit, në Tiranë. Në një denoncim për “Ballkan Web”, familjarët e vogëlushit  të quajtur Rejan Ymeri, thanë se djali është parë për herë të fundit pranë “Maternitetit të Ri”,   afër të cilit familja e tij zotëron një biznes.

A9564a37 D2d7 4ccc B2d7 A3dc33d43639 (1)

Në momentin e humbjes, mësohet se djali mbante veshur një xhaketë berry dhe tuta shtëpie. Të gjithë ata që mund të kenë informacion në lidhje me rastin, ju lutem të konktaktoni në numrin +355 068 23 70 347.


TË NGJASHME