Sport

Humb bastin në ndeshjen Rusi-Spanjë, prezantuesi i famshëm detyrohet të shkojë në punë me fustan

Prezantuesi i emisionit sportiv “Sport FM” kishte vënë bast se Rusia do të humbiste ndaj kampionëve të Spanjës. Por, rezultoi e kundërta.

Kështu prezantuesi i radios ruse u detyrua të shkojë në punë me fustan.

“Nëse kjo ndodh, unë do të vij me fustan në punë,”- u shpreh ditën e ndeshjes prezantuesi. Siç duket edhe nga fotot, gazetari ka shkuar në punë i veshur me një fustan rozë dhe me atlete/shekulli.com.al

Related posts

Dëmtohet rëndë Elseid Hysaj

Mila

Pak me vonesë, por Washington Post e qan artikullin për shqiptarët: Nuk është thjesht shqiponjë për ta

Mila

Eliminatoret “Euro 2020″/ Ja ekipet që zbresin të parët në fushë

igligota
Na Kontaktoni!