HomeSociale

Humb jetën 26-vjeçari nga Kavaja nga koronavirusi

Mësohet se një 26-vjeçar nga Kavaja i prekur nga COVID-19 ka humb jetën.

Sipas informacioneve të para,  i riu vuante edhe nga talasemia, ndërsa ishte shtruar në spital prej 4 ditësh.

Më herët u raportua se dhe një 43-vjeçare nga Durrësi kishte humbur jetën pasi ishte prekur nga COVID-19.

Për me shumë detaje pritet që ministria e Shëndetësisë t’i publikojë në daljen e përditshme për situatën e pandemisë në vend./


TË NGJASHME