HomeShowbiz

Humbi babain, flet për herë të parë Enca

Të dielën që lamë pas babai i këngëtares Enca u nda nga jeta parakohe në moshën 64-vjeçare, pas një sëmundjeje të rëndë.

Këngëtarja preferoi të qëndrojë në heshtje këto ditë dhe mëngjesin e sotëm e ka nisur me një falënderim për të gjithë ata që e mbështetën në këto ditë të vështira.

“Faleminderit nga zemra për të gjithë miqtë, kolegët dhe dashamirësit që na kanë dhënë forcë dhe dashuri me mesazhet e tyre në këto momente të vështira. Si e keni kuptuar unë e kam shumë të vështirë të flas në Instagram për gjërat që i kam afër zemrës, ndaj po e lë me kaq”, shkruan këngëtarja.

Pas këtij postimi këngëtarja ka publikuar një pjesë nga kënga e saj e ndjerë “Balad” dhe fjalët ia dedikon të atit.

“Nuk o si dje

Deti ke blu dhe qielli me re

Flisnim për të ardhmen çfarë ndodhi me ne?

Un jam hala amo ti mo nuk je…


TË NGJASHME