HomeSociale

I dehur në timon, emigranti aksident me makinë

Një automjet ka dalë nga rruga në segmentin Korçë – Boboshticë.

Aksidenti është shënuar në zonën e Zapeve. Mjeti ka dalë nga rruga ndërsa është dëmtuar drejtuesi.

Drejtuesi i mjetit, emigrant, ka marrë dëmtime të lehta dhe është dërguar në spital për mjekim.

Sipas të dhënave ai udhëtonte i vetëm ndërsa ka qenë në gjendje të dehur çka ka bërë që të humbasë kontrollin e mjetit.


TË NGJASHME