HomeSociale

I dhuron një buqetë me lule, Ministrja surprizohet nga gazetari

Ministrja e Shnëdetësisë Ogerta Manastirliu është surprizuar gjesti që gazetari Alteo Hysi bëri, teksa po e priste këtë të fundit për të realizuar në intervistë. Gazetari i ka dhuruar asaj një buqetë me lule me rastin e 8 Marsit.

“Është 8 Marsi dhe i kam sjellë lulet për një grua, për një nënë, dhe për një zonjë”, ka thënë gazetari


TË NGJASHME