HomeShowbiz

I gjuajnë me limon, këngëtarja e njohur largohet nga skena

Këngëtarja e njohur Ariana Grande është përballur me një incident teksa po performonte në Coachella, ku një person nga publiku ka hedhur ndaj saj limon.

Ylli i popit ndaloi performacën dhe tha: “Një nga ju më gjuajti me limon.”

Më pas skena u përfshi nga heshtja, pasi Grande u largua. Por kjo zgjati për pak kohë. 25-vjeçarja u rikthye në skenë dhe këndoi ‘NASA’.

Shumica e fansave të Grandes u zemëruan nga ky veprim dhe në mediat sociale qarkullojnë thashethemet se ajo u godit nga një fans i Beyonce.


TË NGJASHME