HomeShowbiz

I ka dhënë fund martesës? Moderatoja e njohur thyen heshtjen

Ajo njihet si një ndër gazetaret më me pak komplekse, Dasara Karaskaj ka tërhequr vëmendjen e publikut me emisionet e saj dhe tipin e drejtpërdrejt.

Prej kohësh moderatorja e njohur shqiptare Dasara Karaskaj është përfolur për një krizë në martesë sepse ajo nuk ka asnjë foto me bashkëshortin dhe ai nuk e shoqëron në evente publike. Kjo ka bërë që të gjithë të dyshojnë për një ndarje.

E ftuar së fundmi në “Thumb”, Dasara i ka hedhur poshtë këto aludime dhe ka treguar se fakti që ajo nuk publikon me bashkëshortin është sepse ai nuk dëshiron.

“Nuk jam ndarë, unë vazhdojë të jem e martuar bashkëshorti im thjesht nuk dëshiron të më shoqërojë “, ka treguar moderatorja.


TË NGJASHME