HomeE Jona

I ofroi 500 euro për t’u zhveshur, modelja i jep përgjigjen epike komentuesit

Arbenita Ismajli, partnerja e reperit Fero, është kthyer në një prej femrave më të komentuara në botën e Showbizit. Ajo, numëron një numër të madh ndjekësish në Instagram dhe është shumë aktive, duke postuar foto të ndryshme. Së fundmi, ajo ka postuar një foto ku shfaqej me peshqir dushi, e mes komenteve të shumta, vëmendjen e saj e mori komenti i një ndjekësi.

Ai i shkruante: “A po ja çel bacit pak, ti jep baca 500 euro”. Dhe Arbenita, nuk hezitoi ti kthente një përgjigje, epike.

“Me 500 euro i fshij sytë në mëngjes.”, u pergjigj Arbenita.

Reagimet e fansave, ishin të shumta, duke e përgëzuar modelen simpatike që i tregoi vendin komentuesit. Por, pas disa orësh modelja vendoista fshijë fare foton, pse ta ketë bërë këtë vallë?