HomeSociale

I riu shqiptar kapet me kokainë dhe një sasi të konsiderueshme eurosh

Një i ri shqiptar ka përfunduar në prangat e karabinierëve italianë, pasi është kapur me lëndë narkotike kokainë dhe një shume të konsiderueshme eurosh.

Shqiptari 25 vjeçar me iniciale O.R, u arrestua në Cattolica, në zonën e Riminit.

Gjatë kontrollit personal dhe shtëpi të njeriut ata gjetën 52 gram kokainë, pajisjet për paketimin e drogës dhe 19.200 euro para të gatshme, që konsiderohej të ardhura nga aktiviteti ilegal.


TË NGJASHME