HomeShowbiz

I shau burrin, Emina Çunmulaj i mbyll gojën fansit

Është një nga personazhet e famshëm shqiptar më të komentuar në rrjetet sociale dhe në media! Jo vetëm për faktin se është supermodele me një karrierë ndër vite të çmuar, jo vetëm se është e martuar me një milioner si Sam Nazarian, bën një jetë luksoze dhe është nënë e dy vajzave të mitura, por sepse mbi të gjitha Emina Çunmulaj është vajza e njohur që e duan të gjithë.

Në foton e fundit të modeles, ku ajo shfaqet bashkë me të shoqin gjatë festimeve në një darkë ku ishin të ftuar mbrëmë dhe ka qenë një prej ndjekësve të Eminës që i ka shkruar: “Ti e mirë boll, por burrin çifut”!

Ka mjaftuar kaq dhe supermodelja nuk ka pritur gjatë për përgjigjen që ia ka mbyllur gojën fansit virtual me thjesht e vetëm një shprehje tipike shqiptare: “I marrsh të keqen e thoit”!

Përgjigje më të goditur nuk mund të prisnim!


TË NGJASHME