HomeLajmi i Fundit

I shpallur në kërkim dy ditë më parë, arrestohet 18-vjeçari

pranga

Një 18-vjeçar, i shpallur në kërkim dy ditë më parë, është arrestuar mbrëmjen e sotme.

Mësohet se në pranga ka rënë Spiro Çelnik Sakollari, nga fshati Kuqar i Përmetit.

I riu është kapur në Këlcyrë vetëm pak minuta më parë, ndersa akuzohet për kultivim dhe trafikim të lëndëve narkotike.