HomeSport

Icardi rikthehet të stërvitet me grupin

Duket se Mauro Icardi është pajtuar me Inter dhe do të rikthehet në stërvitje me bashkëlojtarët, sipas mediave italiane.Rezultate imazhesh për icardi

Raportohet se sulmuesi argjentinas Icardi mund të rikthehet për ndeshjen e radhës të Interit kundër Lazios në Serie A.Imazh i ngjashëm

Icardi nuk ka luajtur për Interin më shumë se një muaj, dhe tani nuk është grumbulluar as nga Kombëtarja e Argjentinës për ndeshjet e marsit.

 


TË NGJASHME