HomeShowbiz

Instagrami Calvin Harris mbushet me shqiptarë

DJ me famë ndërkombëtare, Calvin Harris, mbrëmë argëtoi mijëra njerëz në festivalin Sunny Hill.

Ai u përkujdes që performancat e tij të mbeten gjatë në kujtesën e shqiptarëve.

Në instastory_n e tij dominojnë shqiptarë

DJ zgjodhi disa prej njerëzve të cilët e kishin etiketuar dhe i hodhi në instastory, aty ku ka miliona ndjekës.

Festivali Sunny Hill, u mbyll mbrëmë pas tri netëve elektrizuese me artistë ndërkombëtarë e shqiptarë.


TË NGJASHME