HomeShowbiz

Interneti “në flakë”/ Publikohet seti fotografik “Playboy” i Kylie Jenner dhe Travis Scott

Kylie Jenner dhe partneri i saj Travis Scott sapo ndezën rrjetin me fotot e fundit.

Ata kanë bërë një set të gjatë fotografik pë “Playboy” dhe fjala e vetme që i përshkruan është ‘nxehtë’.

Ata shfaqen të dy në momente intime dhe sigurisht ajo që ka tërhequr më shumë vëmendjen është Kylie Jenner.

Si qershia mbi tortë, në çdo foto ajo shfaqet përvëluese dhe është kujdesur që në pah të jetë trupi i saj bombastik.

Për më shumë le të shohim fotot:


TË NGJASHME