HomeShowbiz

Irina Shayk dhe Bradley Cooper të ndarë apo drejt ndarjes?

Modelja e njohur Irina Shayk dhe bashkëshorti i saj Bradley Cooper kohët e fundit kanë qenë në qendër të vëmendjes për shkak të spekulimeve se mund të kishin probleme në marrëdhënien e tyre. Mediat vazhdimisht shkruanin se mes Brandley dhe Lady Gaga-s kishte nisur një romancë në filmin “ A star is born”.

Por duket se gjërat për çiftin ishin në rregull, pasi mohuan ndarjen dhe dolën bashkë në publik duke u shfaqur shumë të lumtur.

Mirëpo, duket se problemet kanë filluar sërish. Burime pranë çiftit kan? rrëfyer se asnjëri prej tyre nuk është i lumtur dhe dyshja që është bashkë që prej 2015-tës po përpiqet ta bëjë marrëdhënien të funksionojë për hir të vajzës Leaz, por gjërat nuk po shkojnë fare mirë.


TË NGJASHME