HomeShowbiz

Irina Shayk dhe Bradley Cooper,bashkë

Disa ditë më parë qarkulluan thashetheme në media për ndarjen e tyre.

Bradley Cooper një yll hollywood-i, Irina Shayk mbreteresha e pasarelave, flitet se nuk janë më bashkë.

Këtë fundjave ato janë parë së bashku duke shëtitur në rrugët e New Yorku-ut, nga fotot duket se po ia kalojnë shumë mirë së bashku!

 

 


TË NGJASHME