HomePolitikë

Ironia e ish-ministrit

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani nuk i kursen ironitë në drejtim të qeverisë Rama sa herë që i jepet mundësia.

Përmes një statusi në ‘Facebook’, duke iu referuar zhvillimeve politike në vend (raporti i Venecias për presidentin Ilir Meta) dhe aktualitetit (sekuestrimi i 137 kokainë), Manjani në linjën e ironisë shton; Të na bëjë mirë!

“Ushqimi mediatik i ofruar nga qeveria këtë weekend:
Pilaf Venecian me oriz të freskët…
???
Të na bëjë mirë!”, shkruan Manjani.


TË NGJASHME