HomeShowbiz

Isaac Carew ndihet krenar për të dashurën e tij

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa javën e kaluar dha një intervistë për revistën “Vogue”.

E në këtë revistë, Dua ka folur për shumë gjëra, përfshirë të jesh femër dhe të arriturat e tyre përgjatë viteve.

Dhe tani, suksesin e Duas përveç saj është duke e shijuar edhe i dashuri, Isaac Carew i cili ndihet krenar për artisten shqiptare.

Me anë të një postimi të postuar në Instagram, ai thotë disa fjalë të veçanta për të dashurën e tij.

Dua po ashtu është shpallur edhe artistja më e mirë e vitit me më së shumti kërkime në Spotify.


TË NGJASHME