HomeSport

Isco mes Man Unitedit dhe Liverpoolit

Manchester United dhe Liverpool futen në një betejë jashtë fushës, në tregun e transferimeve, sipas Tuttosportit.

Sipas gazetës italiane dy gjigantët anglezë Manchester Unitedi dhe Liverpooli janë të gatshme të bëjë ofertë për mesfushorin e Real Madrid, Isco, sapo të hapet afati kalimtar i verës.Risultati immagini per iscoSpanjolli nuk është më i pëlqyer në skuadrën e Madridit nën urdhrat e Santiago Solari, dhe mund të lejohet të largohet nga klubi në verë.

Immagine correlata

Isco është paraqitur në vetëm 16 ndeshje për Madridin në total në La Liga këtë sezon, duke shënuar një gol dhe duke dhuruar një asist.

https://www.youtube.com/watch?v=du8oRCNyQG0


TË NGJASHME