HomePolitikë

Ish-deputeti Balliu i përgjigjet Ramës për Valdrin Pjetrin

Ish-deputeti i PD-së, Klevis Balliu reagon pas dekarates se dhene nga kryeministri Rama per rastin e Valdrin Pjetrit, qe teksa tha se ai nuk eshte kriminel, pranoi se nuk mund te verifikonin dot te dhenat e te shkuares se tij. 

“Se verifikonim dot thotë Edvin HAJDUTI, por si e verifikoj Opozita dhe se verifikon dot Shteti që një narkotrafikant është narkotrafikant!”- shkruan Balliu ne nje shenim ne faqen e tij ne FB.

Reagimi i Klevis Balliut

Përfshirjen në narkotrafik, Edvin Rama e ka kriter për të bërë karrierë në Rilindje.

Se verifikonim dot thotë Edvin HAJDUTI, por si e verifikoj Opozita dhe se verifikon dot Shteti që një narkotrafikant është narkotrafikant!

Ti jo vetëm e dije por përfshirja në narkotrafik ishte arsyeja pse e promovove.

Por qytetarët duhet të dinë se nëse ka një narkotrafikant një baron të drogës në Shqipëri ai është Edvini i kanabisit.


TË NGJASHME