HomeLifestyle

Ish-gruaja e Sylvester Stallones, Nielsen është 54 vjeçe dhe shtatzënë!

Ajo është ikonë e kinematografisë së Danimarkës, por edhe një ndër aktoret më të përfolura e këtij vendi.

Bëhet fjalë për Briggite Nielsen, e cila dekada më parë ishte edhe bashkëshortja e aktorit të famshëm, Sylvester Stallone.

Aktorja 54-vjeçare ka treguar se është shtatzënë përmes fotografive të publikuara në rrjetet sociale.

Në një prej fotografive në Instagram, danezja shihet duke i mbajtur duart në barkun e rrumbullakosur.

Ikona e filmit “The Eighties” e shoqëroi imazhin me shkrimin “Familja po zmadhohet” dhe më vonë shkroi “Moment i lumtur. Çaste pozitive.”

Theksojmë se pas shkurorëzimit me Stallone, Brigitte u martua me producentin italian Mattia Dessin/shigjeta.net


TË NGJASHME