Lajme Lifestyle Showbiz

Trejsi Sejdini “djeg” Instagramin me foto provokuese

Ish- Miss Shqipëria, Trejsi Sejdini po vazhdon publikimin e fotografive provokative nëpër rrjete sociale.

Këtë e bëri me postimin e një fotografie në të cilën shfaqet joshëse e veshur në të bardhë ndërsa kishte zgjedhur që nën xhaketë të mos vishte asgjë.

Trejsi njihet për pozat e tilla provokative dhe është aktive në Instagram. Ajo ishte Miss Shqipëria vitin e kaluar

Related posts

Basha ndalon fjalën në respekt të iftarit të besimtarëve myslimanë

Mila

Durrës, makina përplas për vdekje një të moshuar

Xhensila Gotanews

Cakaj: Kemi një konfirmim paraprak për hapjen e negociatave

Klaudia gotanews
Na Kontaktoni!